FerratumP2P - Najdi si sám

Přejít na obsah

FerratumP2P

FINANCE > investice
Ferratum P2P
Investice do půjčkových portfolií

  • Přepočtený roční výnos 8,9 %
  • Investice již od 500Kč
  • Snížení rizika diverzifikací
  • Kompletní investiční řešení
  • Řešení připravené pro vás
  • Skvělý uživatelský dojem
  • Rychlost, pohodlí a transparentnost
  • Možnost profitovat ze spotřebitelských úvěrů
Ferratum P2P
Informace o investici Ferratum P2P
obchodní aktivita společnosti Ferratum Czech s.r.o.

Záruka zpětného odkupu

Žádná investice se neobejde bez rizika. S Ferratum P2P ale máte jistotu, že od vás zpětně odkoupí všechny nesplacené úvěry. To znamená, že jakékoli úvěry, které jsou v prodlení přes 60 dní, budou zpětně odkoupeny za 85 % zbývající výše jistiny. Máme zavedenou celou řadu opatření, jejichž cílem je zajistit, aby byly vaše investice co nejlépe zabezpečeny.

Řízení rizik

K dosažení bezpečné investice je k dispozici celá řada opatření. Ferratum spravuje proces od začátku do konce. Bonita klientů se provádí na základě bankovních standardů. Sami si spravují mimosoudní vymáhání a okamžitě reagují na potřeby klientů tak, aby jim pomohli bezproblémově vyřešit jakoukoliv situaci. Mají desetileté zkušenosti s 1.200.000 poskytnutých úvěrů.

Investice do úvěrových sérií

Úvěrové série jsou skupiny složené z více než stovky jednotlivých úvěrů původně poskytnutých bankou. Každá investice tak představuje pouze zlomek z konkrétní série. To znamená, že investoři vlastní dílčí podíly na diverzifikované skupině úvěrů. Společnost Ferratum agreguje všechny splátky od dlužníků a na základě výše podílu rozesílá měsíční platby investorům.
Ferratum P2P představuje alternativu k dluhopisům, akciím, bankovním vkladům nebo nástrojům kolektivního investování. Dlužníci žádají o úvěry, které jim jsou poskytnuty na základě předpovědi jejich platební morálky. Jednotlivé úvěry se následně seskupují do skupin, které se nazývají úvěrové série. S Ferratum P2P získáváte přístup ke skupinám spotřebitelských úvěrů původně poskytnutých bankou. Tento druh atraktivních investic byl dříve dostupný pouze pro velké investory, dnes z nich můžete mít prospěch i vy. Kdo za tím stojí? Ferratum P2P je obchodní aktivita společnosti Ferratum Czech s.r.o.. Ta patří do skupiny Ferratum Group, jež je průkopníkem v oblasti finančních technologií a poskytování mobilních půjček. Skupina je aktivní ve 23 zemích po celé Evropě, Austrálii, na Novém Zélandu a v Severní Americe. Byla založena v roce 2005 ve Finsku a v roce 2015 se stala akciovou společností. Akcie Ferratum Oyj jsou obchodovány na frankfurtské burze. Společnost Ferratum Czech s.r.o. poskytuje kompletní úvěrový servis, správu a inkaso plateb od dlužníků. Očekávaný přepočtený roční výnos z úvěrových sérií je 8,9 %. Výkonnost kolísá a závisí na skutečné platební morálce dlužníků. Výkonnost v minulosti není zárukou budoucích výnosů. Ferratum tímto upozorňuje zájemce, že výše předpokládaných výnosů, vychází z výpočtů založených na údajích získaných z předcházejících období a nelze je do budoucna garantovat. Se společností Ferratum nikdy neinvestujete do jednotlivých úvěrů, takže nikdy nejste vystaveni plnému riziku selhání jednoho dlužníka. Tím, že vlastníte podíl ve velké skupině úvěru, získáváte automaticky diverzifikaci. Úvěrové série jsou již předpřipravené balíky investic. Díky tomu nemusíte na nic čekat a můžete se okamžitě vrhnout do investování. Společnost Ferratum poskytuje příležitost profitovat ze spotřebitelských úvěrů, které byly původně poskytnuty bankou. Podkladové úvěry byly poskytnuty bankou, která je držitelem plné bankovní licence a v souladu s bankovními standardy. V minulosti získalo jeden či více úvěrů přes 1,2 milionu zákazníků. /zdroj:www.ferratump2p.cz/
930x180-1467643008.gif
Copyring © 2022 PK
Návrat na obsah