Benefi P2P - Najdi si sám

Přejít na obsah

Benefi P2P

FINANCE > investice
Benefi P2P - lidé půjčují lidem
Investujte do půjček s výnosem 12,63 %!
 • roční výnos 6-35 %
 • investice již od 200Kč
 • rozložení rizika do více půjček
 • anonymní a bezpečné investování
 • vymáhání pohledávek zdarma
 • investice formou aukce půjček
 • kvalitní výběr bonitních dlužníků
Benefi lidi lidem
Informace o investici do půjček Benefi
zajišťuje společnost Benefi a.s.

Kdo může investovat ?

Investování s Benefi je tak jednoduché a intuitivní, že je opravdu pro každého, kdo chce zhodnotit své peníze. Omezením je pouze věk, musíte být starší 18 let, a převod minimální částky 1.000 Kč na svůj účet na Benefi.cz. Tyto peníze jsou stále vaše, ale slouží jako váš investiční kapitál, který dále přerozdělujete a investujete.

Anonymní investování na Benefi

Každá smlouva o půjčce, resp. spotřebitelský úvěr, je uzavírána jménem Benefi a.s. Investor tak vystupuje anonymně a dlužník tak neví kdo mu půjčil kromě přezdívky investora. Investor samozřejmě ví po uzavření smlouvy o půjčce, komu půjčil.

Benefi a.s. můžete věřit

Společnost Benefi a.s. provozující portál www.benefi.cz je ryze česká akciová společnost s jasnou a transparentní strukturou. Je založená dvěma dlouholetými obchodními partnery a dnes už i skvělými přáteli. Sídlo, kanceláře a zaměstnanci jsou v Praze, která je bydlištěm jednoho ze zakladatelů. Nevyužívají žádné offshore společnosti v daňových rájích a zisk řádně a včas daní v ČR.

Společnost Benefi chrání investory přísným výběrem a ověřováním dlužníků dle vlastního unikátního risk managementu. Dále pak zejména kvalitní smlouvou o půjčce (zápůjčce dle nového občanského zákoníku), kde dlužník je povinen uvádět pravdivé údaje. V opačném případě mu může hrozit trest odnětí svobody až na 5 let, dle ustanovení § 209 zákona č. 40/2009 Sb., trestního zákoníku, za spáchání trestného činu podvodu

Výhody investování

 • investujte podle svých podmínek

 • vysoké zhodnocení investice dle bonity žadatele (roční úrok od 6 %)

 • možnost založit si účet a investovat již od 200 Kč

 • velká diverzifikace: do jedné půjčky investujte již od 200 Kč

 • žádná administrace s výběrem splátek, vše spravujeme za vás

 • žádné písemné smlouvy, všechny smlouvy máte online kdykoliv k nahlédnutí

 • bez počátečních poplatků, pouze si dobijete účet na Benefi.cz minimálně částkou 1 000 Kč

 • vložené prostředky můžete ihned investovat do půjček

 • zhodnocené peníze si můžete nechat kdykoliv vyplatit na svůj účet ZDARMA
Společnost Benefi a.s. provozující portál www.benefi.cz je ryze česká akciová společnost s jasnou a transparentní strukturou. Je založená dvěma dlouholetými obchodními partnery a dnes už i skvělými přáteli. Naše sídlo, kanceláře a zaměstnanci jsou v Praze, která je bydlištěm jednoho ze zakladatelů. Nevyužíváme žádné offshore společnosti v daňových rájích a náš zisk řádně a včas daníme v ČR. Společnost Benefi chrání investory přísným výběrem a ověřováním dlužníků dle vlastního unikátního risk managementu. Dále pak zejména kvalitní smlouvou o půjčce (zápůjčce dle nového občanského zákoníku), kde dlužník je povinen uvádět pravdivé údaje. V opačném případě mu může hrozit trest odnětí svobody až na 5 let, dle ustanovení § 209 zákona č. 40/2009 Sb., trestního zákoníku, za spáchání trestného činu podvodu. Jak Benefi.cz dosáhne vyššího zhodnocení pro investory? Benefi a.s. je technologická společnost - nemáme tisíce poboček po ČR jako banky. Díky tomu máme menší náklady a můžeme nabídnout budoucím žadatelům o půjčku mnohem nižší úrok než jinde a investorům vyšší zhodnocení. Díky množství půjček a dat, které máme, dokážeme spočítat potenciální riziko u půjčky lépe než ostatní. Zároveň nám neplatíte poplatky, kterými by se financovaly drahé pobočky a provoz velké korporace. Proto je investování na Benefi.cz výhodné zhodnocení prostředků, ačkoliv není úplně bez rizika. Za nabídnutí půjčky neplatíte vůbec nic. Poplatek nehradíte ani ze zapůjčených peněz. Na Benefi nehradíte totiž žádné poplatky předem. Benefi.cz si účtuje poplatek až ze skutečného výnosu. Tedy pouze pokud dlužník hradí pravidelně splátky, účtuje si Benefi provizi dle platného ceníku pouze z uhrazeného úroku. Tímto modelem je zaručeno, že Benefi.cz má motivaci, aby splátky od dlužníků byly řádně vybírány a připisovány na účty investorů. Pokud dlužník přestane splácet, Benefi se stará o kompletní proces vymáhání na vlastní náklady.(zdroj. www.benefi.cz/investice)
Copyring © 2022 PK
Návrat na obsah